Start > O nas

O Nas

Kancelaria Doradców Restrukturyzacyjnych jest jedną z największych kancelarii działających na terenie województwa małopolskiego.

Doradcy z naszej Kancelarii posiadają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie restrukturyzacji i upadłości przedsiębiorstw pełniąc funkcje syndyka, nadzorcy i zarządcy. Aktywnie uczestniczymy w postępowaniach upadłościowych od 2003 roku

Jesteśmy zespołem specjalistów łączącym szeroką wiedzę z wielu dziedzin prawa i finansów z wiedzą i praktyką w zarządzaniu podmiotami gospodarczymi. Ściśle współpracujemy z profesjonalną kancelarią księgową (posiadającą licencję Ministra Finansów), biegłymi sądowymi, rzeczoznawcami majątkowymi a także z renomowanymi krakowskimi kancelariami adwokackimi i radców prawnych specjalizującymi się z obsłudze spraw gospodarczych.

W naszej Kancelarii stawiamy na specjalistów dlatego nasz zespół składa się wykwalifikowanych profesjonalistów doświadczonych zarówno w zagadnieniach postępowań upadłościowych jak i postępowań restrukturyzacyjnych.

Misją naszej kancelarii jest niesienie profesjonalnej pomocy przedsiębiorcom i konsumentom w trudnej sytuacji.